Mythique Miramar Cannes Croisette Terrasse Clim Parking Wifi

  • 30 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Οι επισκέπτες του διαμερίσματος Mythique Miramar Cannes Croisette Terrasse Clim Parking Wifi 30 τ.μ. Έχουν τη δυνατότητα να επισκεφθούν την Αγορά Gambetta, που βρίσκεται σε απόσταση 12 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 3 άτομα.

Οι επισκέπτες του καταλύματος έχουν πρόσβαση στο μπαλκόνι, στη βεράντα και στη γκαρνταρόμπα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το διαμέρισμα προσφέρει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Επίσης, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το διαμέρισμα Mythique Miramar Cannes Croisette Terrasse Clim Parking Wifi διαθέτει μικρή κουζίνα για όσους επιθυμούν να μαγειρεύουν.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 1 χλμ. από την Εκκλησία Νοτρ Νταμ ντ' Εσπεράνς. Η Λα Κρουαζέτ απέχει μόλις 500 μέτρα από το διαμέρισμα Mythique Miramar Cannes Croisette Terrasse Clim Parking Wifi. Μπορείτε επίσης να πάτε στην Αγορά Forville που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1,1 χλμ. Ο σταθμός λεωφορείων Miramar βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Mythique Miramar Cannes Croisette Terrasse Clim Parking Wifi
Sea View Studio Cannes Croisette
Τιμή μόνο για κινητά

Sea View Studio Cannes Croisette

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
0 μ από το κατάλυμα
Studio De Luxe Palais Miramar
Τιμή μόνο για κινητά

Studio De Luxe Palais Miramar

8.0
Πολύ καλό 3 σχόλια
16 μ από το κατάλυμα
Cannes Proche Croisette - Appartement 3 Pieces Moderne Tout Confort
Τιμή μόνο για κινητά

Cannes Proche Croisette - Appartement 3 Pieces Moderne Tout Confort

41 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    29 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη ασφάλεια

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 22:00
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας06029003618HT
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Mythique Miramar Cannes Croisette Terrasse Clim Parking Wifi;
      Το διαμέρισμα Mythique Miramar Cannes Croisette Terrasse Clim Parking Wifi βρίσκεται κοντά σε Λα Κρουαζέτ.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Mythique Miramar Cannes Croisette Terrasse Clim Parking Wifi;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Mythique Miramar Cannes Croisette Terrasse Clim Parking Wifi περιλαμβάνουν Μουσείο Πικάσο, Παλάτι Φεστιβάλ και Συνεδριών καθώς και Νήσος Αγία Μαργαρίτα.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Mythique Miramar Cannes Croisette Terrasse Clim Parking Wifi;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Mythique Miramar Cannes Croisette Terrasse Clim Parking Wifi κοστίζει 233€.
    • Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το διαμέρισμα Mythique Miramar Cannes Croisette Terrasse Clim Parking Wifi;
      Το διαμέρισμα Mythique Miramar Cannes Croisette Terrasse Clim Parking Wifi παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Στο αυτό το διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Restaurant Clarion Suites Cannes Croisette και Le Bangkok και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το διαμέρισμα Mythique Miramar Cannes Croisette Terrasse Clim Parking Wifi;
      Το διαμέρισμα Mythique Miramar Cannes Croisette Terrasse Clim Parking Wifi είναι 30 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    29 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Mythique Miramar Cannes Croisette Terrasse Clim Parking Wifi

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο